X

“Ehh si erdhën kohët”, Dashnor Diko publikon foton mes koronavirusit: Njerëzit në shtëpi ndërsa lopët në plazh


Këngëtari i njohur shqiptar, Dashnor Diko përmes një fotoje të publikuar në Facebook ka treguar anën e vërtet të kësaj situate të vështirë që është krijuar në Shqipëri si shkak i pandemisë.

Në foton që Diko ka publikuar shihen disa lopë përgjatë vijës bregdetare, ndërkohë që përreth nuk shihet asnjë njeri.

Kjo për shkak se në Shqipëri ende nuk është hequr masa e vendosur për frenimin e koronavirusit, duke i ndaluar njerëzit që të shkojnë në plazh.

E përkrah fotos këngëtari ka shkruar: Ehh si erdhën kohët, njerëzit në shtëpi ndërsa lopët në plazh.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Partnerja feston ditën e lindjes, Kastro Zizo publikon foton e rrallë dhe e uron me fjalët e ëmbla: Edhe 100 shpirt…

Moderatori i njohur Kastro Zizo në fillim të muajit është bërë baba për herë të tretë, ku dhe lajmin për...

Close