X

Deklaratat skandaloze të Ardi Veliut “ndezin” rrjetin, shihni memet pikante për kryepolicin

Deklaratat skandaloze të drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe publikimi i një sekuenca nga një film, për të denìgruar nënën e një fëmije të dhūnuar nga policia, ka sjellë reagime të ashpra nga publiku, që kërkon dorëheqjen e menjëherëshme të kryepolicit.

Por, kjo ngjarje ka frymëzuar rrjetet sociale, nga ku kanë dalë meme mjaft pikante.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME, Magazine
Ambasadori Nesho: Albin Kurti ishte fitore modeli, ai “prishi” modelin Rama në Ballkan

I ftuar në studion e TVT, në emisionin “Në fokus” të gazetarit Nertil Agalliu, ish-ambasadori i Shqipërisë në OKB, Agim...

Close