X

Besa Kokëdhima merr urimin më të bukur për ditëlindje nga mikesha e saj Elvana Gjata


Sot, këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, mbush 31 vjeç.

Dhe ndër personat e para që e kanë uruar këngëtaren është mikesha e saj më e ngushtë Elvana Gjata.

Në llogarinë e saj në Instagram Elvana ka  ka ndarë një performancë rrënqethëse të Besës, ndërsa krahas videos i shkruan fjalë zemre.

‘Ky zë rrënqethës, unik, del nga një shpirt i madh! Gëzuar ditëlindjen, të këndoftë zemra gjithmonë! Të dua shumë!”- janë fjalët e këngëtares të cilat me siguri ia kanë bërë zemrën mal Besës.

Vajzat e ruajnë prej vitesh shoqërinë me njëra-tjetrën dhe në rrjete sociale nuk mungojnë herë pas here dedikime kaq speciale siç vetëm mikeshat e ngushta dinë të bëjnë me njëra-tjetrën.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Prindërit e këngëtares së njohur shqiptare infektohen me Covid-19

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka deklaruar se prindërit e saj janë diagnostikuar me Còvid-19. Këtë periudhë, e...

Close