X

U tha se është shtatzënë, reagon Armina Mevlani

Blogerja Armina Mevlani është një ndër vajzat më të njohura të showbizz-it shqiptar. Armina komentohet edhe për faktin se, është partnerja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministri Sali Berisha.

Së fundmi, ajo u shfaq në Instagram me barkun pak më të rrumbullakosur se zakonisht dhe kaq ka mjaftuar që fansat ta pyesin nëse ajo dhe partneri saj, ishin në pritje të një fëmije.

Mirëpo, blogerja i ka hedhur poshtë këto pretendime. “Nuk është e vërtetë. Pak të shohin barkun e fryrë një moment, të bëjnë shtatzënë”, është shprehur Armina për Iconstyle.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Ndahet nga jeta në moshën 112-vjeçare burri më i vjetër në botë

Burri më i moshuar në botë, anglezi Bob Weighton, është ndarë nga jeta nga kanceri në moshën 112 -vjeçare. Weighton,...

Close