X

Kishte dalë për peshkim, humb jetën 67-vjeçari në Shkodër


Gjatë natës është mbytur në liqenin e Shkodrës peshkatari Sulejman Sylja. 67-vjeçari kishte dalë për të peshkuar, por nuk ishte kthyer më në banesën tij.

Trupi i tij është gjetur mëngjesin e sotëm në liqen. Ndërkohë familjarët kishin denoncuar rastin në polici.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe grupi hetimor, të cilët kanë nisur hetimet për ngjarjen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shqipëria dhe Kosova me numrin më të lartë të të rinjve dembelë përgjatë 2019-ës. Çfarë thotë raporti për arsimimin

Perspektiva për të rritur produktivitetin në trojet shqiptare është e pashpresë për arsye se Kosova dhe Shqipëria kanë numrin më...

Close