X

Defekt teknik, makina shpërthen në flakë në autostradë

Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:50, poshtë QTU-së, ku si pasojë e një defekti teknik ka marrë flakë në ecje mjeti me drejtuese shtetasen K.I., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Zelanda e Re fiton betejën me Covid-19, lë spitalin edhe pacienti i fundit i infektuar me koronavirus

Zelanda e Re ka fituar betejën më pandeminë e koronavirusit, pasi ditën e sotme nga spitali ka dalë edhe personi...

Close