X

Vëmendja nuk është më tek Nora, Era Istrefi prezanton motrën tjetër pas shumë kohës


Këngëtarja e njohur nga Kosova, Nora Istrefi edhe pse nënë e një vajze mbetet sërish një prej personazheve më seksi të shoëbizzit shqiptar. Gjithashtu është mjaft e suksesshme edhe në karrierën e saj muzikore.

Ndonëse deri më tani Nora dhe Era Istrefi kishin gjithë vëmendjen e mundshme, tashmë me këtë foto që  ka publikuar Era vëmendja zhvendoset totalisht tek ky personazh.

Bëhet fjalë për motrën e tyre të tretë, Nita, e cila në foton që ka publikuar Era shihet që ajo ngjan shumë me Kim Kardashian.

Ndryshe nga këngëtaret e njohura që janë tashmë pjesë shoëbizzit si shkak i profesionit të tyre, motra e tyre, Nita ka zgjedhur të mos jetë një personazh publik. Por mësohet se ajo jeton prej vitesh në Londër.

Kujtojmë  që në  2014 Nita mori pjesë në videoklipin e këngës së famshme të Erës “A po don, por më pas ajo nuk u bëri asgjë publike nga jeta e saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Ngrita këmbën dhe…”/ Ju grisën pantallonat, Lei Kraja flet për incidentin në mes të stadiumit: Kisha dhe intervista

 Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja është një ndër personazhet që përflitet shpesh në shoëbizzin shqiptar për jetën e...

Close