X

Bylykbashi: Ne jemi sot në tryezë pasi nuk e kemi ngrënë karremin e Edi Ramës

Në “Tempora” nga Sonila Meço në RTV Ora, përfaqësuesi i PD-së në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashki tha se opozita është në tryezë pasi nuk e ka ngrënë karremin e Edi Ramës.

“Ne jemi sot në tryezë pasi nuk e kemi ngrënë karremin e Edi Ramës.

Rama po përpiqet që krijojë situata të përplasjes dhe të thyerjes, duket sikur po bën diçka, por është reaktive në atë që po ndodh.

Sondazhet po i dalin jashtë kontrolleve, ekonomia është në rrënim.

Jemi aty që të punojmë deri në 31 maj që të arrijmë maksimumin e marrëveshjeve.” , tha Bylykbashi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Krasta: Ministria e Brendshme manipuloi pamjet e prishjes së Teatrit Kombëtar, paraqiti vetëm goditjet nga lart

Gazetari Adi Krasta ka bërë një denoncim të fortë mbrëmjen e sotme. I pranishëm në “Ashow”, në emisionin e tij,...

Close