X

Ansi feston ditëlindjen, Sinani i organizon festën përrallore


Ditën e djeshme vogëlushi i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit, Ansi ka festuar 4-vjetorin e lindjes.

Në ditën e tij të veçantë nuk kanë munguar urimet, dhuratat dhe sigurisht një super festë mes familjarëve dhe miqve!

Dhe përmes disa postime në Instagram Sinani ka zbuluar pamje nga festa.

Prindërit i kanë blerë një motor lodër me të cilin vogëlushi ka pozuar menjëherë.

Ambienti i festës është arreduar nga tullumbace të ngjyrave të ndryshme.

Personazhi i preferuar vizatimor për Ansin duket të jetë Spiderman-i, pasi torta është bërë me imazhin e tij.

Po ashtu një njeri i maskuar si ai ka argëtuar vogëlushin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Me dorën tek vendi intim dhe me barkun zbuluar, Beatrix Ramosaj “çmend” rrjetin me fotot provokuese

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet e njohur që ndiqet shumë në rrjetet sociale. Ajo është...

Close