X

Përndiqte dhe dhūnonte të dashurën, arrestohet 23-vjeçari në Vlorë


Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet se ka përndjekur dhe ushtruar dhunë ndaj të dashurës së tij.

Burime zyrtare bënë me dije se pas hekurave përfundoi shtetasi me inicialet S. K., banues në Vlorë.

Ky i fundit u kap në lagjen “Osmën Haxhiu”, pasi nga hetimet e kryera ka rezultuar se ka përndjekur dhe ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj të dashurës së tij 19-vjeçare, për motive të dobëta.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Theu masën e arrestit dhe vodhi një motorr, arrestohet 37-vjeçari në Tiranë, prangosen dhe tre të tjerë

Katër persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës, gjatë 24 orëve të fundit, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale....

Close