X

“Ngrita këmbën dhe…”/ Ju grisën pantallonat, Lei Kraja flet për incidentin në mes të stadiumit: Kisha dhe intervista


 Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja është një ndër personazhet që përflitet shpesh në shoëbizzin shqiptar për jetën e saj.

Teksa ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në Rtv Ora me Roza Latin. Në lojën që moderatorja bën zakonisht me të ftuarit e saj “E kam bërë, nuk e kam bërë kurrë”, Lei ka treguar edhe një rast mjaft të sikletshëm që ka ka kaluar gjatë kohës që ka qenë në emision.

 “A iu janë grisur rrobat në rrugë ose në transmetim?”-ka pyetur Roza.

(Dëgjo minutën 1:13:00)

Lei ka thënë se i janë grisur pantollonat dhe ka qenë një moment mjaft i vështirë,  pasi pas ndjeshjes asaj i duhej të bënte edhe disa intervista.

 “Rasti i fundit ndodhi kur isha tek stadiumi “Air Albania” ngrita këmbën dhe mu çanë komplet këtu, (tregon me dorë mes këmbëve) dhe më pas e sajova sepse kisha edhe intervista.”-është shprehur ajo.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Moderatorja e sportit kritikon ashpër koleget, Albana Bejko: Marina Vjollca nuk e njihte fare sportin, Alesia Bamin e kanë marrë vetëm për marketing

Mbrëmjen e djeshme në “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka qenë e ftuar Albana Bejko, moderatorja e emisionit...

Close