X

Moderatorja e sportit kritikon ashpër koleget, Albana Bejko: Marina Vjollca nuk e njihte fare sportin, Alesia Bamin e kanë marrë vetëm për marketing


Mbrëmjen e djeshme në “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka qenë e ftuar Albana Bejko, moderatorja e emisionit “Ora Sport” në “Rtv Ora”. Gjatë intervistës, Rudina Dembacaj e ka pyetur për koleget e tjera që moderojnë emisione sportive.

Rudina Dembacaj: Pëshkruaj me dy fjalë këto moderatore sportive, Marina Vjollca:

Albana Bejko: Moderatore por jo mjaftueshem e njohur me sportin.

Rudina Dembacaj: Enkeleida Zeko.

Albana Bejko: Enkeleida është profesioniste.

Rudina Dembacaj: Lei Kraja

Albana Bejko: Lei është shumë origjinale.

Rudina Dembacaj: Bora Zemani

Albana Bejko: Mua më pëlqente Bora sepse ka qenë shumë natyrale. Mënyra se si prezantonte i vinte natyrshëm. Nuk ishte e stisur.

Rudina Dembacaj: Hygerta Sako

Albana Bejko: Hygertën e shoh shumë shpesh në stadium padyshim që është profesioniste.

Rudina Dembacaj: Ilda Bejleri

Albana Bejko: Ilda ka batutë, është një ndër të vetmet që po ndan një përgjithsi të barabartë me Manushin.

Rudina Dembacaj: Alesia Bami.

Albana Bejko: Alesia Bami është një zgjedhje vetem për marketing, s’ka lidhje me sportin dhe ajo besoj e di që s’ka lidhje me sportin.

Momenti pas minutes 26:00

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Martohet Dj Sardi? I njohuri i showbizit shfaqet me unazën rreth në gisht, dyshimet e forta po ‘çmendin’ rrjetin

Sardi Shehu, i njohur për të gjithë publikun si DJ Sardi,  duket se ka hedhur një hap drejt celebrimit. Ka...

Close