X

”Kam puthur vajza, dyshova në orientimin tim s*ksual”, Zhaklin Lekatari e thotë hapur

Zhaklin Lekatari, vajza që drejton blogun ku flitet për sēksin, ka qenë e ftuar në “Why Not”. Lakatari ka ndarë disa eksprienca personale, duke treguar ndër të tjera se ka shkëmbyer puthje me dy vajza.

“Në atë periudhë pata edhe disa dyshime, jam bi, çfarë jam unë, jam hetero, jam gey?”, ka thënë ndër të tjera Lekatari, duke theksuar se mes saj dhe vajzave në fjalë nuk kishte ndodhur asgjë më shumë.

“Më pëlqente shumë ajo shoqja ime, ishte binjake me një vajzë tjetër. Kishte një lëkurë të bardhë, nuk do ta harroj kurrë, kishte shumë tatuazhe dhe ajo lëkura e bardhë bënte shumë kontrast, ishte dhe agresive por edhe e pafajshme”, ka sqaruar ajo për një nga rastet, duke treguar se nuk ka pasur kurrë eksperiencë s*ksuale me një vajzë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Rroga 1000 euro dhe qiraja 15 euro në muaj, qyteti i ëndrrave ku papunësia nuk ekziston

Mbase artikulli që do të lexoni më poshtë do t’ju bëjë ta mendoni qytetin Marinaleda, në zemër të Andaluzisë si...

Close