X

“Del në pah fytyra e vërtetë e Veliajt”, publikohet video e policisë duke dhunuar të riun në mes të rrugës

Kreu i FRPD, Belind Këllici ka publikuar një video ku duken policët bashkiakë që dalin nga makina dhe dhunojnë një person, i cili bërtet me të madhe.

“Del serish ne pah fytyra e vertete e Erion Veliajt. Policet bashkiake rrahin, dhunojne dhe i grabisin kanacet nje te riu te komunitetit rom! Urrejtja dhe mllefi i Veliajt ndaj qytetareve, nuk njeh kufij!”, shkruan Kelliçi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Akuzat për koronavirusin/ Kina: Disa forca politike në SHBA po çojnë drejt një lufte të re të ftohtë

Kina thotë se disa “forca politike” në Shtetet e Bashkuara kanë marrë peng marrëdhëniet bilaterale dhe po shtyjnë dy ekonomitë...

Close