X

Aksident në Korçë, makina përplas një 60-vjeçar që lëvizte më këmbë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. Një automjet ka përplasur një këmbësor rreth moshës 60-vjeçare i cili ka mbetur i plagosur.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, ndërsa i plagosur është transportuar në spitalin e Korçës. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariat.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Kam të tjera më të rënda!”/Paralajmërimi i Metës pas nxjerrjes së mesazhit të diplomatit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka publikuar ditën e sotme mesazhin e një diplomati të huaj, që dëshmon se si...

Close