X

Pas katër vitesh, ndahen Albi Nako dhe Alba Hoxha


Albi Nako dhe Alba Hoxha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Dyshja kanë vendosur të ndahen përfundimisht teksa gjatë këtyre viteve kanë qenë gjithmonë në vëmendje të mediave.

“Gazeta shqiptare” raporton se Albi dhe Alba e kanë marrë këtë vendim për shkak të problemeve të shpeshta mes tyre dhe gjithashtu të ndikuar nga familja.

Tashmë të dy vijojnë të punojnë në të njëjtin vend, Alba vijon punët si koreografe e “Stop” dhe në minutazhin e saj te moti ndërsa Albi rikthehet në krye të punëve të tij në Televizionin Klan.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Çdo vit duket si 20 vjeçe”, Eli Fara feston 53-vjetorin beqare

Eli Fara, një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar ka festuar 53-vjetorin e lindjes më datë 21 maj,...

Close