X

Pas 89 ditësh pandemi, Kroacia nuk shënon asnjë rast të ri me COVID-19

Kroacia pas 89 ditësh nuk ka shënuar sot asnjë rast të ri me COVID-19. Shteti ballkanik ishte i pari që shënoi në Rajon një rast me koronavirus, por tashmë pas Malit të Zi është i dyti që nuk ka asnjë rast në 24 orët e fundit.

Kroacia numëron 99 viktima nga koronavirusi dhe 2 mijë e 243 nga të cilët 2 mijë e 23 të shëruar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit vijon turin në Shkodër, mbledh firmat për peticionin

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit pas Tiranës, Durrës vijon në Shkodër me protesta sensibilizuese për të mbledhur firma për peticionin....

Close