X

EMRI/ Ngjarje e rëndë, humb jetën djali 13-vjeçar. Policia: Dyshohet se…

Një djalë i mitur, vetëm 13 vjeç ka humbur jetën sot në Prrenjas.

Sipas policisë, djali dyshohet se aksidentalisht ka rënë në një gropë me ujë.

“Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi E.D., 13 vjeç, dyshohet se aksidentalisht ka rënë në një gropë me ujë, dhe për pasojë ka humbur jetën”, tha Policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Maqedonia e Veriut shënon një viktimë dhe 20 raste të reja me COVID-19, vatra kryesore mbetet Shkupi

Maqedonia e Veriut ka shënuar në 24 orët e fundit 20 raste të reja me COVID-19 si dhe 1 viktimë....

Close