X

E shtuna plot diell e Presidentit Meta, ja ku ka zgjedhur ta kalojë dhe mesazhi që jep

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë fundjavë jo larg Tiranës.

Në fshatin Vishnje, kreu i shtetit ka kaluar të shtunën plot diell.

Në një postim në rrjetet sociale, ku publikon edhe këtë foto, Meta jep edhe një mesazh, se fundjava i ka shërbyer edhe për reflektim.

“Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim”.

Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim.

Posted by Ilir Meta on Saturday, May 23, 2020

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Pas 89 ditësh pandemi, Kroacia nuk shënon asnjë rast të ri me COVID-19

Kroacia pas 89 ditësh nuk ka shënuar sot asnjë rast të ri me COVID-19. Shteti ballkanik ishte i pari që...

Close