X

E rëndë në Prrenjas, fëmija mbytet në një gropë me ujë


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas orët e paradites së sotme. Një fëmijë ka rënë në gropën me ujë mbi 1 metër ku për pasojë fëmija është mbytur. Policia në vendin e ngjarjes.

Mësohet se i mituri kishte qenë duke luajtur në një gropë dhe është rrëzuar aksidentalisht. Si pasojë e thellësisë nuk ka mundur të dal.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Koronavirusi/ Mjeku i njohur Pëllumb Pipero: Në fund të majit sugjeroj të hapen edhe fundjavat

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero, në një lidhje me Skype me studion e lajmeve në News 24 ka dhënë një...

Close