X

Djali i ish -deputetit të LSI-së dhe Olta Boka në pritje të fëmijës së parë, këngëtarja nuk e fsheh dot më barkun


Këngëtarja e njohur shqiptare Olta Boka dhe djali i ish deputetit te LSI, Shezai Rrokaj  janë në pritje të ëmbël.Deri më tani këngëtarja nuk ka bërë asnjë postim që të ‘ngacmojë’ dhe të lërë që të kuptohet se shumë shpejt do të bëhet nënë, ndërsa burimet tregojnë se barku i rrumbullakosur i Oltës tashmë është mëse i dukshëm, aq sa nuk mundet t’i shpëtojë më syrit të njerëzve.

Olta e pranoi fejesën me djalin e ish-deputetit thuajse një vit më parë, duke u shprehur se janë prej vitesh një lidhje të konsoliduar. Olta zbuloi gjithashtu se dashuria e tyre ka nisur në bankat e shkollës, pasi Ivi është avokat dhe pedagog në fakultetin e Drejtësisë, ku edhe ka studiuar këngëtarja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Genta Ismajli në pritje të fëmiëjs së parë, del fotoja e këngëtares me barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli është në pritje të fëmijës së saj të parë. Në një foto në Instagram, Genta ka...

Close