X

“Çdo vit duket si 20 vjeçe”, Eli Fara feston 53-vjetorin beqare


Eli Fara, një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar ka festuar 53-vjetorin e lindjes më datë 21 maj, ndërkohë që Shqipëria është ende nën masat e kufizimit për shkak të koronavirusit.

Në këtë ditë të veçantë për nënën e saj,  vajza e këngëtares, Marina i ka bërë një dedikim në rrjetet sociale teksa publikoi një foto të Elit me buqetën e luleve.

“U bëfsh 100 vjeç e bukura ime!”- ka shkruar ajo krahas fotos. Pavarësisht se mbi 53-vjeç, këngëtarja duket mjaft në formë për moshën që ka.

Eli Fara, një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar ka festuar 53-vjetorin e lindjes më datë 21 maj, ndërkohë që Shqipëria është ende nën masat e kufizimit për shkak të koronavirusit.

Në këtë ditë të veçantë për nënën e saj,  vajza e këngëtares, Marina i ka bërë një dedikim në rrjetet sociale teksa publikoi një foto të Elit me buqetën e luleve.

“U bëfsh 100 vjeç e bukura ime!”- ka shkruar ajo krahas fotos. Pavarësisht se mbi 53-vjeç, këngëtarja duket mjaft në formë për moshën që ka.

Shumë të tjerë shkruajnë se këngëtarja është ende kaq në formë, e re dhe e bukur për shkak që akoma single dhe pa një patner në krah.

Sigurisht që mes shumë urimesh nuk ka munguar as urimi që këngëtarja e mirënjohur Aurela Gaçe i ka bërë Elit.

Gëzuar ditën e lindjes mikja ime e shtrenjtë. I lutem Zotit të të japë jo vetëm jetë e shëndet, por të ta gëzojë zemrën me gjithçka dëshiron e meriton! E ti meriton shumë, fisnike. E konsideroj veten me fat që të kam pjesë të jetës sime.”- ka shkruar Aurela.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Djali i ish -deputetit të LSI-së dhe Olta Boka në pritje të fëmijës së parë, këngëtarja nuk e fsheh dot më barkun

Këngëtarja e njohur shqiptare Olta Boka dhe djali i ish deputetit te LSI, Shezai Rrokaj  janë në pritje të ëmbël.Deri...

Close