X

Shembja e Teatrit/ Vajza e zv.ministrit të Infrastrukturës jep dorëheqjen nga detyra: Njerëzit për liri kanë dhënë…

Jep dorëheqjen drejtoresha e Shtëpisë Muze “Ismail Kadare”, Anna Shkreli, vajza e zv.ministrit të Infrastrukturës Artan Shkrelit dhe ish-deputetes së PS, Ledi Shamku.

Dorëheqja e Ana Shkrelit ka lidhje me pjesëmarrjen e saj në protestat e qytetarëve, artistëve dhe aktivistëve për çështjen e Teatrit Kombëtar.

Në një postim në profilin e saj në rrjetet sociale, Ana flet për fillime të reja dhe shkruan:

“Ne oren time te zeze mendova se njerezit per liri kane dhene jeten. New beginnings“.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Parti të re? Edmond Budina i përgjigjet Ramës: Nuk e vendosim ne, por populli!

Përfaqësuesi i Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, Edmond Budina, komentoi sot nga sheshi i protestës, deklaratat e kryeministrit Edi Rama...

Close