X

FOTO+EMRI/ Po priste hapjen e kufijve që të trafikonte 22-vjeçaren për prostitutë. Kush është 39-vjeçari i rrezikshëm nga Rrësheni


Adrian Uka është 39-vjeçari nga Rrësheni që ra në prangat e policisë, i akuzuar për “Trafikim të personave me qëllim shfrytëzimin për prostitucion”, ndërsa po priste hapjen e kufijve për të trafikuar një 22-vjeçare drejt Belgjikës.

39-vjeçari rezulton emër i njohur për policinë, pasi ka qenë i dënuar edhe më parë për të njëjtën akuzë.

“Panorama” mëson se hetimet për të nisën pasi ishte denoncuar nga dy gra, të cilat dyshonin se Uka do t’i trafikonte vajzat për prostitucion.

39-vjeçari u gjet mbrëmë nga policia, në një pallat në ndërtim, ku kishte blerë një apartament.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Fshehu shkarkimin nga detyra në ’97 dhe akuzat për falsifikim dokumentesh, sot pritet vendimi nga SPAK për Luan Dacin

Ditën e sotme në SPAK do të zhvillohet seanca për gjyqtarin Luan Daci, i cili u pezullua pak ditë më...

Close