X

FOTO/ Përplaset me makinë këngëtari i famshëm shqiptar

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, është aksidentuar në Prishtinë. Këngëtari është përplasur me automjetin e tij në rrugën ‘Agim Ramadani’.

Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline, shihet makina e aksidentuar e këngëtarit.

Pas aksidenti ka folur edhe këngëtari përmes disa postimeve në Instagram.

Ermali ka bërë të ditur se, në automjet ka qenë bashkë me disa anëtarë të familjes, ndërsa fatmirësisht janë shëndoshë e mirë.

‘Deshta me ju njoftu që kam qenë pjesë e një aksidenti, së bashku me disa anëtarë të familjes time.

Të gjithë jemi shëndosh e mirë dhe nuk është diçka për me u bë tragjike’, tha ndër tjera Ermali.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Inteligjenca artificiale ju njeh! Teknologjia e re dallon personalitetin e njeriut vetëm duke parë një selfie të tij

Teknologjia e njohjes së fytyrës mund të dallojë personalitetin e një personi vetëm duke analizuar një selfie që nuk shfaq...

Close