X

Nga Rovena Stefa, Besa Kokëdhima dhe Adi Krasta, artistë e figura publike në protestë për Teatrin

Në protestën e sotme të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrin Kombëtar ishin edhe figura të njohura të skenës shqiptare.

Këngëtaret Besa Kokëdhima dhe Rovena Stefa iu bashkuan thirrjes së artistëve.

Ndërkohë që i pranishëm ishte edhe moderatori Adi Krasta.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Koloreto Cukali: Shqipëria po zgjohet, ky është 21 janari i Edi Ramës

Aktivisti Koloreto Cukali në fjalim e tij përpara protestuesve foli për diktatura moderne, të cilat vijnë me votë, por nuk...

Close