X

Mjeshtri i madh Mirush Kabashi në karrige me rrota pas mbarimit të radioterapisë


Mjeshtri i madh Mirush Kabashi prej dy vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë.
Ndërkohë që ditën e sotme është publikuar një foto e tij ku ai shfaqet me karrigen me rrota.

Foto-ja është publikuar nga Oriela Cano në një spital privat, pasi ka përfunduar radioterapinë.

Një muaj më parë ai festoi 72 vjetorin dhe i urojmë sa më shumë shëndet këtij mjeshtri të madh.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Ja përse në Shqipëri ka oligarki dhe përse Rama është kryeoligarku

Nga Kastriot Islami/ Çfarëdolloj mashtrimesh që të përdorë Rama me ambasadorët e ka të pamundur të shtrembërojë realitetin që përjetojnë...

Close