X

Festë me miqtë në shtëpi, Arbana Osmani zbulon barkun e rrumbullakosur nën fustanin e zi (FOTO)


Arbana Osmani, një prej moderatoreve më të dashura  të publikut shqiptar është në pritjen e ëmbël dhe do të bëhet nënë për herë të dytë.

E  teksa ajo sëbashku me partnerin e saj Eduart Grishaj në ditën e lindjes së tyre, më 7 maj bënë me dije lajmin se do të bëhen prindër, në postimet e fundit që moderatorja ka publikuar në Instagram bie në sy edhe barku i rrumbullakosur.

Ditën e djeshme gjatë kohës që ka organizuar një festë në shtëpi me stafin e saj të punës, mes shumë postimeve në një nga fotot ajo shfaqet me një fustan të zi të shkurtër ku shihet sado pak edhe barku i rritur.

Kujtojmë se disa ditë më parë u përfol që disa miq të afërm të moderatores thanë se bebi i çiftit është djalë, por megjithatë ende nuk dihet sa e vërtetë është pa një reagim të vetë Arbanës apo Eduardit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Kaloi pesë muaj në Burgun 313, “Zogu i Tiranës” tani në arrest shtëpie. Fotot e para të tij

Hermes Nikaj, i njohur në botën e televizionit si Zogu i Tiranës, është liruar këtë javë nga Burgu 313 në...

Close