X

“Nuk e mbyll me kaq”/ Tre fëmijët e tij kanë mama të ndryshme, Kastro Zizo: Ja partnerja me të cilën do të bëj të katërtin


Pak kohë më parë Kastro Zizo u bë baba për herë të tretë, pasi erdhi në jetë djali i tij Dante. Ditën e djeshme në “E diell” në Top Channel ai ka treguar se dëshiron të bëhet sërish baba.

“Nuk do e mbyll me tre fëmijë jetën time, kisha kështu një milisekonda për t’a mbyllur me Danten. Por kam ndërmend të sjell në jetë dhe fëmijë të tjerë. Nëse njeriu ndihet mirë me personin që don risjell një jetë të re”, u shpreh Kastro.

Në intervistën me Ervin Kurtin, ai theksoi me partneren e tij aktuale Sarën, kanë në plan të sjellin në jetë dhe fëmijë të tjerë. Deri më tani Zizo është babai i Dankanit,  Nias dhe Dantes. Por mesa duket do të bëher sërish baba në të ardhmen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
‘Habit’ moderatori Rudi Hizmo: Më paragjykojnë se jam nga fshati, gjuha e urrejtjes është kudo

Moderatori i njohur Rudi Hizmo, ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’, ku edhe ka...

Close