X

Skandal/ Gazetari Alfred Lela tërhiqet zvarrë nga policia (FOTO)

Mësohet se gazetari Alfred Lela, është një nga të shoqëruarit nga policia, në sheshin pranë Teatrit.

Ai është shtrirë në tokë nga disa oficerë policie dhe është tërhequr zvarrë. (foto më poshtë)

Aktivistë të shoqërisë civile, janë përplasur me policinë pranë godinës së shembur të Teatrit Kombëtar.

Foto – Gazetari Alfred Lela shoqërohet në polici

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME, NË FOKUS
“Poshtë diktatura”/ Përleshje mes aktivistëve dhe policisë në sheshin pranë Teatrit të shembur

Aktivistë të shoqërisë civile dhe qytetarë janë revoltuar dhe përplasur me policinë, pranë sheshit të Teatrit Kombëtar që tashmë është...

Close