X

Fevziu godet shumë fort në instastory qeverinë për prishjen e teatrit


Gazetari Blendi Fevziu, është shprehur për shembjen e Teatrit Kombëtar me një postim në Instastory, ku zakonisht publikon fotot e udhetimeve luksoze. Ai ka nxjerre pamje ku fadromat e INUV shembin godinën historike të Teatrit Kombëtar.

“Iku edhe një pjesë tjetër e historisë së këtij qyteti”, shprehet Blendi Fevziu, si të thuash duke e gjuajtūr Edi Ramën me pambuk…

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
“Kjo është vrasje e shpirtit”, Elton Deda dhe Bledar Sejko në vështirësi ekonomike: Të hapen lokalet e natës

Pandemia e koronavirusit padyshim që ka goditur ekonominë e familjeve shqiptare. E mes shumë profesioneve që u pezulluan për shkak...

Close