X

Telefoni i nxjerrë të palarat ministrit francez. I shpëton p*rdha gjatë transmetimit live


Një incident i turpshëm gjatë një transmetimi ‘live’ ka ndodhur në mediat franceze, dhe tani po bën xhiron e rrjetit.

Gjatë edicionit të lajmeve spikerja ka bërë një intervistë me ministrin francez, i cili ndodhej në shtëpi për shkak të pandemisë.

Në pamje të parë ai duket veshur serioz me kostum, dhe gjithçka po shkonte mirë, por në një moment ka ndodhur e papritura.

Ministrit i ka shpëtuar një p*rdhë dhe kjo ka bërë që telefoni t’i rrëshkiste ku dhe ka kapur dhe pjesë të tjera të trupit.

WC-ja për ministrin mesa duket ka qenë vendi ‘ideal’ për të hyrë në transmetim live, por jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç duhet dhe mbi të gjitha siç parashikohet.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Grimca pluhuri dhe rëre në pjesën më të madhe të vendit, moti për çdo qytet

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet me diell si dhe vranësira shtresore por të larta dhe...

Close