X

‘Habit’ moderatori Rudi Hizmo: Më paragjykojnë se jam nga fshati, gjuha e urrejtjes është kudo


Moderatori i njohur Rudi Hizmo, ditën e sotme ka qenë i ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’, ku edhe ka treguar se personalisht ka provuar dhunë verbale që ka pësuar nga meshkuj të tjerë.

Ai është shprehur se duke qenë se është personazh publik në rrjetet sociale hedh video nga më të ndryshmet, dhe për këtë ka marrë dhe komente fyese.

“Unë jam personazh publik vetë dhe videot që kam bërë, video funny (humoristike), apo kam provokuar dhe kontekst funny, reagimet kanë qenë nga më të ndryshmet.

Edhe meshkujt marrin dhunë verbale nga meshkujt e tjerë.

Po ku e gjete ti u fshatar, o injorant, më kanë komentuar. Gjuha e urrejtjes është kudo në botë”, u shpreh Rudi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Duke u puthur, të shtrirë buzë detit/ Olta Gixhari shtatzënë! Poston FOTON e parë me partnerin ‘misterioz’

Aktorja shqiptare Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë. E karantinuar në Spanjë bukuroshja shqiptare duket se...

Close