X

Vranësira të pakta kalimtare, moti për çdo qytet


Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti sot parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare.

Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i jugut dhe shpejtësi 1-10m/sek, përgjatë vijës bregdetare dhe zonat luginore në mbrëmje deri në 15-20m/s.

Valëzimi në dete parashikohet 1 deri 3 ballë.

Temperaturat parashikohen:

QYTETET    Temperaturat në °C

Shkodër 11/24 Diell pak re

Kukës 11/22 Diell pak re

Lezhë 11/24 Diell pak re

Dibër 10/21 Diell pak re

Durrës 12/25 Diell pak re

Tiranë 12/27 Diell pak re

Elbasan 12/28 Diell pak re

Berat 10/28 Diell pak re

Vlorë 12/27 Diell pak re

Korçë 11/24 Diell pak re

Gjirokastër 9/28 Diell pak re

Sarandë 13/27 Diell pak re.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Koronavirusi, epidemiologu: Kruja zonë e rrezikshme, bashkitë e tjera duhet të jenë të gjelbërta

Epidemiologu klinik Ilir Alimehmeti në një intervistë për Abc e Mëngjesit është shprehur se ndarja zonë e kuqe dhe e...

Close