X

Trejsi Sejdini ‘ia luan’ Noizyt, blen rrobat e tij nga ‘linja e gjakut’ dhe i reklamon me gojën hapur


Ish- missi shqiptar  Trejsi Sejdini, ka treguar sëfundmi përmes disa postimeve në rrjetet sociale se është veshur me linjën e re të veshjeve të “Illyrian bllod line” të reperit të njohur, Noizy, që ndryshe mund të përkthehet edhe si linja e gjakut.

Teksa ajo ka shkrepur një selfie shfaqet teje seksi, me gojën e hapur dhe me një shikimin provokues.

Përmes  kësaj fotoje Trejsi nënkupton një mesazh të koduar   për Noizyn, pasi veshur me linjën e veshjeve të reperit ish-missi i ka bërë tag Noizy. Kujtojmë që kjo nuk është e vetmja herë kur Trejsi publikon foto të tilla provokuese me veshje shumë ekstravagante dhe e zhveshur, por këtë herë me rroba kaq sportive mesa duket qëllimi i saj ka qenë Noizy.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Olti Curri hap arkivat, publikon foton e disa viteve më parë krah Bleona Qeretit

Koha në karantinë i ka bërë nostalgjikë shumë personazhe të njohur. Kështu ka ndodhur edhe me Olti Currin, i cili...

Close