X

Marina Vjollca pozon nga tarraca duke marrë rreze por fansat kapin detajin që se besojnë


Marina Vjollca si gjithmonë dhe në këtë kohë pandemie ka qënë shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo nuk publikon foto vetëm nga provat në spektaklin e humorit që ajo dretjon ‘Klanfornia’ por edhe nga nga shtëpia e saj dhe e Getit në Tiranë.

Dhe ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto teksa shihet duke marrë rreze dielli në tarracën e shtëpisë së saj.

Mirëpo fansat nuk e kanë besuar për shkak të një detaji. “Palma në tarracë?”, e pyet një fanse Marinën e cila nuk ka kthyer përgjigje

Në fakt, Marina me Getoarin kanë disa ditë që publikojnë foto nga tarraca e shtëpisë ku po kalojnë këto ditë karantine.

Në fotot e publikuara në Instagram nga Getoari shohim pamjen e kryeqytetit të Tiranës, gjë që vërteton se dyshja nuk ka lëvizur jashtë qytetit për momentin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ka neps e neps/ Klea Huta kërkon tortë në mesnatë: Ku ta gjej tani…

Moderatorja e njohur Klea Huta është në pritjen e ëmbël të bebit. E përgjatë kësaj periudhe sikurse mund t’i ndodhe ...

Close