X

Ka neps e neps/ Klea Huta kërkon tortë në mesnatë: Ku ta gjej tani…


Moderatorja e njohur Klea Huta është në pritjen e ëmbël të bebit. E përgjatë kësaj periudhe sikurse mund t’i ndodhe  çdo nëne shtatzënë edhe  Klea ka treguar se ka neps.

Po flasim për ato momentet gjatë orëve të vona të natës kur çdo gruaje mund t’i bjerë ndër mend  një ushqim. E këtë herë Kleas  i ka rënë mendja për tortë e sigurisht që një dëshirë e tillë vështirë të plotësohet në mesnatë.

Përmes  një postimi në Instastory ajo ka shprehur dëshirën e saj të madhe për tortë.

“Ku të gjej tortë tani?”- ka shkruar ajo.

Klea duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ka ndarë me fansat e saj  momente të ëmbla nga përgatitjet për vogëlushin. E në fotot e fundit ajo ka treguar se ka blerë krevatin dhe se ka bërë gati edhe rrobat që do t’i veshë bebit për herë të parë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Mozzik e ka ndarë mendjen, nuk do të kthehet më me Loredanën dhe ‘hedh grepin’ tek moderatorja shqiptare

I ndarë prej më shumë se një viti nga Loredana, Mozzik mesa duket ia ka vënë syrin një tjetër bukurosheje,...

Close