X

Çdo vajzë do e dëshironte një partner si Gaz Paja, aktori i humorit përvesh mëngët dhe lan enët


Gjatë ditëve të gjata të karantinimit si shkak i Covid-19  të gjithë kanë  pasur më shumë mundësi të bëjnë punë shtëpie. Nuk po flasim vetëm për gratë, por edhe burrat duket se kanë ndihmuar gjatë izolimit në punët e shtëpisë.

Aktori i njohur i humorit, Gaz Paja izoluar si shumica e njerëzve në Shqipëri ka kaluar shumë kohë në shtëpi, sa i është dashur të merret edhe me gatimin ose pastrimin .

Së fundmi përmes një postimi në Instastory ai ka treguar se ka larë edhe enët në shtëpi, duke treguar kështu që ai e ndihmon  bashkëshorten e tij Irën me punët e shtëpisë.

Krahas një fotoje nga dritarja ku duket një pamje e bukur aktori shkruan:  Sa bukur pamja kur laj enët.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Marina Vjollca pozon nga tarraca duke marrë rreze por fansat kapin detajin që se besojnë

Marina Vjollca si gjithmonë dhe në këtë kohë pandemie ka qënë shumë aktive në rrjete sociale. Ajo nuk publikon foto...

Close