X

Armina Mevlani vishet si nuse ,Blogerja pozon me fustan të bardhë


Blogerja Armina Mevlani ka shtuar dyshimet tek ndjekësit e saj për një dasmë të afërt. Me anë të disa postimeve në rrjetet sociale, Mevlani shihet e veshur me një fustan të bardhë, teksa pozon para pasqyrës.

I vemti që mungon për ta plotësuar tablonë është pikërisht i fejuari i saj, Shkëlzen Berisha.

Në foto ku shihet edhe dhoma e blogeres, duke vetëm pjesa e bustit dhe jo trupi nga mesi e poshtë, duke mos lënë të kuptohet mirë nëse bëhet fjalë për një fustan nusërie apo thjsht për një fustan pranveror të bardhë.

Vetë Armina nuk ka preferuar të shtojë asnjë përshkrim krah fotove, duke shtuar dyshimet më tej. E pyetur në lidhje me dasmën, shumë herë, Mevlani është shprehur se nuk ka plane konkrete.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Domate dhe mozzarella”, Bes Kallaku nuk heq dorë nga fshati, poston foton dhe uron dashuri për të gjithë: Ju rujt Zoti

Aktori i humorit Bes Kallaku  dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj janë një ndër çiftet që pëlqehen...

Close