X

Zbulohet gjinia e bebushit që po presin Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj


Arbana Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë!

Moderatorja e njohur shqiptare e ka dhënë lajmin e bukur para pak ditësh përmes një urimi për ditëlindjen e partnerit të saj të zemrës, Eduart Grishaj.

Kurioziteti është i madh në lidhje me gjininë e bebushit.

Sipas “Story”, bebushi që do të vijë së shpejti në jetë është djalë.

Kanë qenë disa miq të çiftit që e kanë konfirmuar lajmin.

Deri më tani moderatores së njohur të “Dua të të bëj të lumtur” nuk i duket ende barku dhe ajo është rikthyer në punë.

Ndërkohë Eduarti ka filluar që tani që mendon për të ardhmen e fëmijës së tij të parë.

Ai tha që nëse fëmija i tyre do ishte vajzë do bëhej regjisore dhe nëse do ishte djalë do dëshironte të bëhej futbollist.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Vesa Luma feston ditëlindjen , Big Basta i bën dedikimin më emocionues

Sot për Vesa Lumën është një ditë e veçantë. Këngëtarja e njohur feston ditën e saj të lindjes. Dhe në këtë...

Close