X

Rudina Dembacaj flet për herë të parë për fejesën me partnerin e Arbana Osmanit

Aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj i është bërë publike edhe fejesa e saj me Eduart Grishajn, i cili tashmë pret nje fëmijë me moderatoren Arbana Osmani, por për këtë të fundit moderatorja ka zgjedhur të mos flasë në publik.

E ftuar së fundmi në “Why Not”, Rudina u pyet nga rubrika “pyetje nga Instagrami”: “Flet me Eduartin, të fejuarin e parë?”

Moderatorja nuk ka vonuar aspak për përgjigjjen ironizuese: “Kush është ky? Unë s’jam mirë me memorien fare, mbaj mend vetëm numra”, është shprehur Rudina Dembacaj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
FOTO/ Bëhen prindër për herë të parë pas 15 vitesh, çifti u vendos binjakëve emrat e dy politikanëve në Kosovë

Në Kosovë një çift janë bërë prindër për herë të parë pas 15 vitesh, e fatmirësisht me binjakë. Pas ardhjes...

Close