X

Olti Curri hap arkivat, publikon foton e disa viteve më parë krah Bleona Qeretit


Koha në karantinë i ka bërë nostalgjikë shumë personazhe të njohur. Kështu ka ndodhur edhe me Olti Currin, i cili ka hapur arkivat e vjetra.

Ai ka zgjedhur të publikojë një foto krah këngëtares së njohur, Bleona Qereti. “Kur bëja triceps me @bleona”, shkruan Olti. Edhe këngëtarja ja ka kthyer me po të njëjtin humor komentin. “Paskam dalë fiks si peshë e rëndë”, shkruan ajo.

Në foto mund të vësh re lehtë se si Bleona, ashtu edhe Olti nuk kanë ndryshuar aspak në pamje, por as në raportin me njëri-tjetrin, pasi me sa duket vazhdojnë të ruajnë marrëdhënie mjaft të mira.

 

View this post on Instagram

 

Kur beja triceps me @bleona ❤️

A post shared by Olti Curri🧿 (@olticurri) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Zbulohet gjinia e bebushit që po presin Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Arbana Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë! Moderatorja e njohur shqiptare e ka dhënë lajmin e bukur...

Close