X

FOTO/ Rama nuk i lë të shkojnë në plazh, habit gazetarja i shkon tek zyra me bikini


Një gazetare e programit të mëngjesit “Aldo Mormning Show”, ka dalë me bikini në ekran dhe shfaqet përpara godinës së Kryeministrisë.

Siç shihet dhe në foton e mëposhtme, gazetarja ka veshur një palë bikini të zeza, ka hedhur sipër diçka të verdhë dhe me një rrip të verdhë në kokë, të lidhur fjongo.

Ajo veshje është mjaft e zakonshme për në bregdet, por në bulevardin kryesor të Tiranës, qytetarëve iu ka tërhequr vëmendjen.

Gazetarja ka raportuar me bikini pranë zyrës së kryeministrit Edi Rama, ndërkohë që ky i fundit për shkak të masave të ndërmarra për parandalimin e koronavirusit e ka ndaluar të shkosh në plazh.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Koronavirusi, sulm frontal të gjithë trupit, Ja çfarë pësojnë të prekurit, nga mushkëritë, zemra, truri deri te…lëkura

Sipas studiuesve, virusi agresiv SARS-CoV-2 sulmon jo vetëm mushkëritë, por edhe zemrën, nervat, trurin, enët e gjakut, veshkat dhe lëkurën....

Close