X

FOTO/ Bëhen prindër për herë të parë pas 15 vitesh, çifti u vendos binjakëve emrat e dy politikanëve në Kosovë


Në Kosovë një çift janë bërë prindër për herë të parë pas 15 vitesh, e fatmirësisht me binjakë.

Pas ardhjes në jetë të binjakëve një vajzë dhe një djalë çifti ka vendosur t’u vendosin emrat Albin dhe Vjosa fëmijëve të tyre.

Këto dy emra të njohura për politikën në Kosovë.

Prindërit i kanë quajtur foshnjat me këto emra për nder të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit me shpresën që në të ardhmen të bëhen si ta.

Postimi i babait në Facebook:

Pas 15 vitesh u bëra baba i një vajze e një djali dhe emrat jau lash ALBIN e VJOSA, ishalla bëhen si Albin Kurti e Vjosa Osmani. Qofshin me jetë të gjatë e të lumtur Vjosa e Albini.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
FOTO/ Rama nuk i lë të shkojnë në plazh, habit gazetarja i shkon tek zyra me bikini

Një gazetare e programit të mëngjesit “Aldo Mormning Show”, ka dalë me bikini në ekran dhe shfaqet përpara godinës së...

Close