X

FOTOT/ Pa filtrat e rrjeteve sociale, si duken vipat shqiptarë në fotografinë e pasaportës


Për shumë prej nesh foto e pasaportës është një ndër më të shëmtuarat që kemi bërë.

Kjo pasi aty nuk ka filtra, nuk ka fotoshop dhe nuk mund të shkrepësh 100 herë deri sa të dalë një më e sakta…

Ndonëse disa prej nesh mundohen të mos i tregojnë fotot në dokumentet e identifikimit, ka edhe nga ata që aty kanë “shkëlqyer”.


Disa kohe më parë Loredana publikoi foton e saj të pasaportës dhe ndonëse shumë thanë që kishte përdorur në të programe, modelja dukej shumë bukur.

Po ashtu edhe Lori Hoxha na ka treguar foton në pasaportën e saj, ndonëse me filtra Snapchat-i.

Xing.al ju sjell listën e mëposhtme me disa nga VIP-at shqiptarë të cilët na kanë zbuluar fotot e tyre të pashaportës.

Që nga Dafina Zeqiri, tek Getoari dhe Bes Kallaku, ja si kanë pozuar për fotot e pasaportave këta VIP-a.

Nuk e dimë nëse të gjitha fotot janë pa ndërhyje, por mund të themi që një pjesë e tyre nuk njihen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
40 vjet pas zhdukjes së lisë, paralelet me pandeminë e COVID-it

Ndërkohë që bota shënon një arritje të madhe të shkencës dhe shëndetit publik me zhdukjen e lisë së dhenve 40...

Close