X

‘The Sun’ zbulon partneren e re të Xherdan Shaqirit, futbollisti i Liverpool në një lidhje me këngëtaren shqiptare


E përditshmja britanike “The Sun” ka raportuar sot në versionin e saj online për një lidhje mes sulmuesit të Liverpoolit Xherdan Shaqiri, me këngëtaren Dhurata Ahmetaj.

Sipas tabloidit anglez, çifti frekuentohen bashkë prej disa kohësh dhe kjo shpjegohet edhe nga udhëtimet e shpeshta të 27-vjeçares në kryeqytetin britanik, Londër.

Deri tani vetë Xherdan Shaqiri dhe Dhurata Ahmetaj nuk kanë konfirmuar, por as nuk kanë refuzuar një raport dashurie mes tyre, ndërsa vetëm në ditët në vijim pritet të ketë më shumë detaje për këtë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
Anglia do të ndjekë shembullin e Belgjikës, pritet mbyllja e kampionatit pa u luajtur

Premier Liga po mendon që të mbyllë kampionatin e këtij viti pa kthyer lojtarët në stërvitje e në fushën e...

Close