X

U dyshua me koronavirus dhe tentoi të shkonte në Greqi, dalin analizat për një qytetar nga Saranda


Një tjetër qytetar nga Saranda i dyshuar si i prekur nga koronavirusi ka rezultuar negativ.

Rezultati ka ardhur mëngjesin e sotëm nga Drejtoria e Shëndetit Publik.

Nga 23 tampone të marrë deri tani në Sarandë, të gjithë rezultojnë negativë.

Rasti i fundit shkaktoi jehonë në qyteti pasi personi i dyshuar fillimisht tentoi të shkonte në shtetin grek për t’u trajtuar në spital, por u ndalua nga të dy anët e kufirit.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Fillon riskedulimi i kredive, udhëzimi i BSH: 7 hapat që do të ndiqen nga bankat

Banka e Shqipërisë u ka nisur bankave të nivelit të dytë një udhëzim sipas të cilit bankat do të realizojnë...

Close