X

Reshje të dobëta në të gjithë vendin, parashikimi i motit për sot, ja sa variojnë temperaturat


Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për ditën e sotme në vend.

Sipas IGJEUM, sot priten reshje të dobëta në shumicën e qarqeve të vendit por lokalisht mesatare në Kukës.

Sa i përket temperaturave, ato do të variojnë nga 11 deri në 19 °C në zonat bregdetare; në vendet e ulëta: 10 / 20 °C ndërsa në vendet malore nga 2 / 11 °C. Ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Fillon ‘izolimi’ i shqiptarëve/ 40 orë brenda, nga e hëna përballen me ndëshkime të reja, ja kush rrezikon burgun

Shqiptarët do të rrinë 40 orë brenda. Që prej ditës së djeshme, nga ora 13:00 deri në 05:00 të mëngjesit...

Close