X

”Ditë më të mira”, Basha shpërndan fjalimin e Mbretëreshës Elizabeth II për koronavirusin

Kreu i PD, Lulzim Basha ka shpërndarë fjalimin e Mbretëreshës Elizabeth II për popullin e saj britanik në këto ditë të vështira në luftën kundër koronavirusit.

Ajo çfarë ishte kryefjala e fjalimit të Mbretëreshës ka qenë dhe është përdorur nga lideri opozitar si moto më parë ”Ditë më të mira do të vijnë”.

Kreu i PD ka shpërndarë fjalimin e Mbretëreshës po me këtë moto ” Ditë më të mira”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
‘Një pakicë e papërgjegjshme që rrezikon shumicën’, Zhupa publikon videon e të rinjve në tarracën e Bashkisë: Pa maska, pa doreza dhe në grup

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, ka publikuar një video ku shihen disa të rin jmbi taracën e bashkisë që...

Close