X

U shtrua sot në spital, ndërron jetë viktima e 20-të nga COVID-19 në Shqipëri

Ka ndërruar jetë në mbrëmje në spitalin e Shkodrës viktima e 20-të e COVID-19 në Shqipëri.

Ajo është R. H dhe ndërroi jetë në spitalin e Shkodrës.

E infektuara u ekzaminua pozitiv me COVID-19 gjatë ditës së sotme. 80-vjeçarja është viktima e parë e COVID-19 në Shkodër dhe e 20-ta në Shqipëri.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, LAJME
Nju Jorku goditet rëndë nga epidemia/ 630 të vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Guvernatori: Ende nuk ka arritur kulmi…

Nju Jorku ka shkuar në 630 viktima në 24 orët e fundit, duke regjistruar një rekord të zi të numrit...

Close